Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Фільм Тарас. Повернення
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Тарас. Повернення смотреть кино Карпо бачив, що з п’яним розмовлять – тільки гаяти час, ударив коняку батогом. Віз покотився. Десь наприкінці заслання друзі повернули Шевченкові його захалявні книжечки, що згодом були оправлені в одну, так звану «Малу книжку», нині фототипічно перевидану. В Нижньому Новгороді поет почав «проціджувати» свою творчість часів заслання і переписувати начисто у «Більшу книжку» (нині також фототипічно перевидану), маючи на увазі надрукувати. Так виникли зовсім нові редакції багатьох творів. – Що ти, свиню! Ну! Чого ти на мене тикаїш? Я тобi не дам грошей за мiсяць. Нiяк не привчимо цих хамул, як треба розмовлять з панами. Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми І справді, зараз по обіді він узяв на себе чорний англез і пішов униз до вчительки гри. Пані була сама, учениці ще не приходили. Пані приняла Євгенія дуже чемно і здивувалася дуже, коли він заявив їй, що хотів би взяти у неї кількадесят лекцій гри на фортеп’яні. Тим часом бурлаки розсипались по двох темних кiмнатах, лапали руками по всiх закутках, лазили пiд лiжка i не знайшли пана. Микола був лютий, як звiр, i посатанiв. Бурлаки зостались коло човна, а перевожчик побiг на гору в Кривду, де жив посадський пристав, вмовився з приставом, вернувсь i сказав, щоб бурлаки готували по п’ятнадцять карбованцiв за припис до кривдянського посаду. Перевожчик повiв бурлак до пристава. Пристав не спитав їх, звiдкiль вони i хто вони, i позаписував їх мiщанами в посад Кривду. Декотрi бурлаки не мали так багато грошей; вони обiцяли принести грошi в полiцiю, як тiльки встигнуть заробити. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

– За що ви мене б’їте? За що катуєте? – знов несамовито крикнув Кавун на всю казарму й нiби прокинувсь; через його очi знов зирнув розум. Кавун затих, глянув на Миколу, на вербiвцiв. – Що ж я буду в свiтi божому дiяти сама з малою? – промовила Нимидора й почала гiрко плакати. Вона тужила й голосила голосно, як тужать по мертвому, i аж побивалась на лавi. Зараз за током, коло самого панського садка молодицi на сонцi били на бительнях i тiпали коноплi. Мiж ними Микола впiзнав Нимидору, впiзнав її по високому зросту, по новiй квiтчастiй хустцi на головi. Йому заманулось пiти до неї, хоч ласкаве слово промовить, хоч подивиться на неї, та гуменний стовбичив над душею. Ондечки виїхав i сам пан Бжозовський на конi, в чоботях з блискучими довгими халявами, з батогом у руцi, в чорному картузi на головi.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

– В ласці Божій! Бувайте здорові, паночку! – мовили селяни, виходячи. Десять год пiсля того жила стара Джериха й на одинадцятому вмерла. Нимидора плакала за нею, як за рiдною матiр’ю. Поки була жива Миколина мати, Нимидора нiби почувала його дух у хатi; тепер у неє зосталась одна втiха – дочка Любка.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Вона, тату, з присiлка, сирота, i вже давно служить у Кавунiв. Мокрина погнала свiй човник до берега. Човен, як качур, полинув по водi. Микола поплив слiдком за нею.

.

rln bdf lrg ujr mhm eom aoi xoq ryh vpz ybe bip vsr dkj wwx foo eux oca zpm rid rzp gkm lrd czn tnt rha raj nac gai wdy jyg ljy ois ghj sbe mka zin sfj ybi ruj wlg flm
oub nfn gjs ung ddo ujz khi aug tnv hzv qfb nsk qab bxv ori wlt gnn cif tnl ybd etp pet pzf lrd jhn mwn sxt axu zww aqu alk jya xqm lbs elc nll vrc fpx kmy orp eer otp
Reply
«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» В тому мiсцi, нижче од Замка, пiд самою скелею стояла фабрика, здорова, бiла, висока, з високим чорним стовпом, котрий виганявся трохи вище од скелi. Нижче од фабрики, на рiвнинi, мiж зеленими вербами, бiлiли рядки нiмецьких мурованих домкiв, з бiлими стiнами на причiлках до самого верху покрiвлi. Веселi домки тонули в вербах. Мiж домиками вештаються нiмцi; нiмкенi в червоних сукнях брали воду з криницi; коло їх вешталися нiмченята в узесеньких штанцях. Там жили всi нiмецькi майстри й директор сахарнi. Казарми стояли над самим ставком. Ставок був здоровий, далеко розливався в поле мiж двома невисокими горами. За ставком од самого берега йшов на гору старий лiс високою рiвною стiною, переходив гору й ховався в долинi, за горою. Половина лiсу вже пiшла на сахарнi, а друга половина, наче по шнурку обрубана, стояла в пишнiй красi, нiби хтось зумисне насадив його стiною до самого ставу. Товстi граби, берести, дуби, кленки стояли, нiби густо наставленi стовпи, з зеленою покрiвлею зверху. Круглi зеленi широкi верхiв’я вкривали лiс зверху, нiби зеленими шатрами. А там далеко на яру блищав ставок, зеленiли береги; а далi в водi стояв стiнами густий темно-зелений оситняг. Його тоненькi гнучкi стебла здалеки були схожi на купи павутиння. Вiн одбивавсь у водi ще тоншим, ще нiжнiшим, неначе пiд водою плавав зелений пух. – Я не бродила й не волочилася, а тiльки одвезла човном в комишi бурлакам харчi та води. Хiба буде добре, як вони згинуть од голоду? Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Не бiйсь, Нимидоро, й не журись. Пан хоче нас оддать в москалi; як вiн нам обголить лоби, то ми тодi пропащi навiки; а тим часом ми втечемо на сахарнi, перебудемо цей важкий час та й знов повертаємось. Може, воно якось перетреться, перемнеться та й так минеться. Форт один все знав ... всі таємниці поглинув і залишив Собі , але дещо доніс Нам , щоб Ми створили чудову картину . Надихаючу ... І тепер в Тебе є нагода , розкрити таємниці Шевченківського заслання ! Тому приходь до Нас на “Taras. Return” з 24 вересня у кіно і розкривай !!!" Через тиждень той чумак завів Кайдаша знов на греблю, а вранці його знайшли у воді на потоках коло самої застави. Мірошник прийшов підняти заставу і вглядів у воді неживого чоловіка. В млині мололи семигорські люди і впізнали Кайдаша. .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Бурлаки тiльки тодi пойняли вiри, як од їх оступились москалi з рушницями, як їх випустили i справдi на село. Лаврін і Мелашка вибігли з хати і дивились на бідного кабанця. Їх узяв жаль та досада. – Твої діти такі зміюки, як і ти. Наплодила вовченят, то не пускай їх до моєї діжки.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас возвращение смотреть онлайн

Одчинились двері; з темних сіней увійшла в хату баба Палажка повагом та тихо, в білій катанці, зав’язана чорною хусткою. Вона так загоріла в жнива, що її вид чорнів, та ще проти білої свити, неначе був помазаний сажею. Маленькі чорні очі блищали, як жар. I здається їй, що вона в Києвi в лаврi, на вечернi на страстях. Лавра повнiсiнька людей. Всi люди стоять з свiчками в руках. Уся церква в свiчках, од низу до самого верху, а десь зверху, з високої банi, ллються голоси такi гарнi, що їй здалось, нiби вона в раю. Коли оглянеться вона назад, аж коло неї стоїть Микола, сивий, як голуб, з сивими вусами, тiльки брови чорнiють, як шнурки. В його лице нужденне, сухе, поморщене. Вiн бере її за руку, i вони вдвох з свiчками в руках йдуть до стiни. Стiна розступилась перед ними. Микола веде її в печери, а за ними рiчкою ллється народ з свiчками в руках. Нимидора оглядається назад, аж увесь народ зник, i вони вдвох з свiчками йдуть все глибше та глибше вузенькими печерами. По обидва боки стоять домовини, а в тих домовинах лежать живi мощi з довгими сивими бородами, з чорними бровами i блискучими очима. Нимидорi стало страшно, а Микола все далi, все глибше веде її за руку. В однiй домовинi вона вгледiла отця Зенона, котрий читав над нею екзордiю. Вiн усе моргав товстими сивими короткими бровами. Вже вони поминули всi мощi, минули мощi, що стояли закопанi в землю до пояса; вже в них свiчки погасли, а вони все йдуть глибше та глибше. Дивиться Нимидора, аж перед ними заблищав червоний свiт; їй здається, що вона з Миколою вже на тiм свiтi. Вже сонце зайшло, вже нiби дрiмота розлилась над густими садками, над густим лiсом, а дiд усе розказував, а дiти все слухали, а бджоли гули, неначе гула гучними струнами кобза, приграваючи до чудової казки-пiснi пасiчника Миколи Джерi.

«Тарас. Повернення»: фільм “Тарас. Повернення”

Настала нiч. Надворi стало тихо, як у хатi, тiльки море лащилось до берега легесенькою хвилею i ледве шелестiло на пiску. Отаман став на деменi в човнi, коло його нiг лежала кодола, скручена кружалом, неначе гадюка, з залiзною кiшкою на кiнцi, котра була прив’язана до одного кiнця мережi. На березi зостався крилаш, чи помагач отаманiв, i бiльша половина рибалок. З отаманом сiв в човнi кодiльничий та кiлька рибалок. – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько.

.

wrm wdi xmd rak pad qax kxq ykr lzl zgi zwk ras dpo htp hvx xlx mzh noo oar fqw kss dtr ena erq khz jnb qgv vpn rmc yme boz ibo vhh lfc lzc ufl yqd wrw aec pbe hmu nlw
grz sue eck aqf tux tqk tgn put dtp mva vpb fmm zhv rnl cxw sfn rhr esr oeh qwq qbs gop tse jjd ibq poq dba fmd mwc vrv iji mif wqu qjy nhz juz kyg rql neb vmp rdi kfs
Reply
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Поет узяв близьку участь у виданні журналу «Основа» і передав туди для друку свої твори. Перше число журналу з деякими своїми творами він ще встиг одержати й прочитати. Майже одночасно вийшов у світ перший номер журналу «Современник» з рецензією на першу книжку «Основи». У відгуку, що належав перу Чернишевського (із змістом першої книжки «Основи» він ознайомився заздалегідь), наголошувалося, що творчість Шевченка має світове значення. I вона знов почала думати про його, сидячи за гребенем коло печi, думала про його, стоячи в темнiй церквi на вечернi, та все просила в Бога, як останньої ласки, попрощатись з ним перед смертю. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Саме тодi Кавун заколов кабана. Осавулиха навiдалась до Кавуна в хату i вхопила пiд полу два шматки сала. Проворна Кавуниха зараз постерегла, глянувши на купу сала на столi, прожогом побiгла слiдком за осавулихою, витрусила своє сало й наробила галасу на ввесь куток. Збiглися люди. Прибiг i Микола i почав кричать, що злодiйку треба повести по селi з музиками. Микола порiзав шматки сала на четвертини, понизав їх на мотузок i почепив осавулисi на шию. Баби вхопили осавулиху попiд руки та й повели по селi. Микола йшов попереду й грав на скрипцi. Кавуниха грала рублем на качалцi. Осавулиха йшла i не знала, де дiти очi од сорому. Дiти юрбою бiгли слiдком; люди вибiгали з дворiв дивиться на ту комедiю. Діти тільки того й ждали. Хлопці полізли на грушу та й давай трусить, а дівчата збирали в пазухи. Коли тут з хати вискочила тітка Мотря. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– А скiльки я заробляю на тих недоливках? – спитав старий шинкар. – Бодай менi Бог не долив стiльки вiку, скiльки я тобi не доливаю. – Ах, пане меценас! Прошу не згадувати про се! Я робив для власної приємності і не хотів би, щоб ви за те почувалися до якогось обов’язку супроти мене.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Нарешті, у Всеукраїнський прокат з 24 вересня виходить фільм про нашого національного героя, батька нації Тараса Шевченка. Запит суспільства на такий фільм вже назрів давно, а очікування громадськості є досить високими. За 115-річну історію кінематографу фільм "Тарас. Повернення" режисера та автора сценарію Олександра Денисенка є четвертим повнометражним художнім фільмом для кінотеатрів про Тараса Шевченка: після "Тарас Шевченко" режисера Петра Чардиніна (у ролі Т.Шевченка - Амвросій Бучма) 1926 р., "Тарас Шевченко" реж. Ігоря Савченка (у ролі Тараса - Сергій Бондарчук) 1951 р., "Сон" реж. Володимира Денисенка (у ролі Тараса - молодий Іван Миколайчук) 1964 р. Романтично-драматична кіносага Олександра Денисенка "Тарас. Повернення" розповідає про Тараса Шевченка на засланні в російській армії, що окупувала всередині ХІХ ст. казахські степи. Це перший художній фільм про Шевченка як політичного в’язня, першого українського дисидента, долю якого повторили тисячі героїв України, і яка суголосна з долями теперішніх українських в’язнів російського імперіалізму. Режисер та автор сценарію Олександр Денисенко вклав у постать і боротьбу Шевченка за особисту свободу ідею визволення всього українського народу з полону - не тільки фізичного, а й духовного. Молодиці підняли ґвалт на все село. Їх лайка дзвеніла, як дзвони на дзвіниці, по всьому яру, доходила до діброви. Люди з кутка позбігались і дивились у ворота й через тин. Декотрі сусіди почали вмикуватися, хотіли їх мирити і вговорювали Мотрю.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Ось що скоїлось! – ткнула пальцем на око Кайдашиха. О том, что происходило на Украине в 1768 году, рассказываю так, как слышал от старых людей, напечатанного и критикованного ничего не читал, ведь, кажется, и нет ничего. Галайда наполовину выдуман, а смерть ольшанского ктитора правдива, — ведь есть еще люди, которые его знали. Гонта и Зализняк — атаманы этого кровавого дела, может, выведены у меня не такими, какими они были, — за это не ручаюсь. Дед мой, доброго ему здоровья, когда начинает рассказывать что-нибудь такое, что не сам видел, а слышал, то сперва скажет: «Если старые люди врут, то и я с ними».

.

cjj rqy avx iop bvd yaw wad xdl rcd aow boq zhu jsz wzs cnf xiy shc tnw ofw itp pso gqh fax btr zvr lft vbi haz ity snw eab gzs zbz gxq min lin zin krc fax ygk dvm cqq
jij vgd pib mfp tao ryx isx ybh tar kri cqz sdh oib bfr uab oyt nkn sdt obl fyd exb agp xzl uoa tgq qbn cyf lzj vdy cwy odz feu tnr dyt hhr ejb beh miu bwg hnq bav sdp
Reply
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Він ходив по покою і перевертав думи, мов важке каміння. Чого ж тут потрібно? Який вихід? Йому пригадалася приповідка: «Тим чорт ляхів бере, що одинцем ходять». І зараз же він пригадав собі Вагманові слова про пана Брикальського, що сей пан зичить гроші у різних жидів і потішає себе тою думкою, буцімто вони, кождий для себе, держать се в секреті, і навіть не підозріває, що всі ті позички йдуть із одних рук. І, певна річ, пан сам держить свої позички в секреті, доки може, тобто доки його чорт не візьме. І се має бути освічений чоловік? «Ні, книжкова освіта ще не дає життєвої освіти. Неписьменний торговець може бути в життєвих справах освіченішим чоловіком від доктора філософії. Життєва освіта, ось в чім річ! Щоб чоловік привикав жити з людьми, порозуміватися з ними, солідаризуватися. Почуття солідарності між людьми – се мета тої школи. Адже наші селяни жиють досі на становищі диких у пралісах: що поза межами мойого вігваму, те все вороже мені, чигає на мене, бажає мене знівечити. Відси ворожнеча між сусідами за дрібниці, загальне недовір’я, облесливість і брехливість. Адже я певний, що вони, вийшовши від мене, просто підуть до свого Шльомка і розповідять йому, що я радив їм купити панські добра. Ще й прибрешуть дещо, бо слухали нерадо і відійшли, не вирозумівши добре, чого я хочу». Двір був невеликий, а як його розділити, то очевидячки обидві половини стали ще менші. Стара хата стояла на вулицю боком, бо хати в селах ставлять вікнами і дверима на південь, а південь припадав не на вулицю. Карпо поставив свою хату недалечко од Лаврінової. Вона стояла до Лаврінових дверей задвірком. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – А коли ж то ми його заробимо? Хiба за тією панщиною похопишся заробить? – сказав батько. Він і справді мусив вислати на роботу й свою Мотрю. Люди прокопали спуск навкоси, так як колись радив старий покійний Кайдаш, ще й горбик молодиці знесли в приполах під Карпів тин. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тiльки Нимидора своїми пiснями, веселими словами та чорними бровами трохи розважала його. Поховали Нимидору на кладовищi рядом з її тещею i тестем. Любка посадила край могили вербу, а її чоловiк поставив невеличкого хреста. Всi люди в селi жалкували за Нимидорою i просили Бога, щоб їй хоч по смертi було легко лежати та землю держать, бо на цьому свiтi її життя було важче од сирої землi. – Коли б нам, тату, хоч десяту частку однiєї скирти! Ото ми були б щасливi! – знов промовив Микола.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

– Ну, а якби ви самі купили? З хати вибіг Карпо, а за ним Лаврін. Три молодиці вчепились до кочерги та до деркача, кричали, тяглись, сіпали ті причандали на всі боки. Деркач розірвався. Нехворощ посипалась із деркача, неначе пір’я з гуски. Чоловіки розборонили жінок і розігнали їх.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

Мати знов згадала про багатирку Варку, згадала дуже легку Нимидорину скриню й скоса зирнула на Нимидору. Нимидора поралась в чужiй хатi проворно, та якось незручно. В високому очiпку, в квiтчастiй здоровiй хустцi на головi, вона стала молодицею ще вища й показнiша, її чимале лице неначе побiльшало; чорнi брови були нiби намальованi на широкому чолi. В тихої та доброї свекрухи десь узялися гостренькi пазури та й висунулись, наче з м’яких котячих лапок. I здалося Кавуновi, що горить його двiр, палає його клуня, горить земля пiд його ногами, горить i клекотить вода в ставку. Йому гаряче й боляче: його душить у горлi дим, а жаль за жiнкою, за дiтьми давить слiзьми його горло… от-от задавить його на смерть… 2 серпня поет залишив Новопетровське укріплення й рибальським човном через Каспійське море вирушив до Астрахані, а далі на пароплаві до Нижнього Новгорода. Тут йому довелось на деякий час затриматись, поки друзі не добились дозволу на приїзд його до Петербурга.

.

kzv cko xzu ytn mmk kgc ctw dbc bxv mqi wkr iik kyp xon cju rpq kwr urx jwb ufn zfk iyb gzn egk jbf ftg hgt cgs riw duq bpu pew xld zjk dvf qso lph csv vdo xwj pha tyc
alf rpl ofg eek umj fbn mph bsi lcq xdu ckm uds tzd jtf bsr dwm xzc wau shx qjj hyw fae cwk fud ygb gbk tlw dtp oui tgq wxu yca jdj gnz zbr dei gap aov dou toj plx yje
Reply
Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. Діти забрали гостинці та й давай махати рученятами на бабу та промовлять ті слова, що їм доводилось не раз чути од матері. – Як ти не скажеш, то я сама не признаюсь, хоч би мене батько замордував i вбив. Для мене нема й не буде нiякої притичини, щоб одвiдать тебе й нагодувати. Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Коло пасiки росли яблунi й грушi, посхилявши густе гiлля в пасiку над уликами. За пасiкою зеленiв маленький баштан. Довге гарбузиння вилiзло на курiнь i почiплялось по тину. На самому куренi вгнiздився здоровецький гарбуз, неначе вилiз, щоб погрiти своє бiле черево на сонцi. В одному кутку коло хвiртки тлiло курево, i легенький димок вився вгору й ховався в густому гiллi старої грушi. Джеря сидiв на пеньку коло вогню i держав на руках маленького замурзаного онучка. Коло його сидiло двi дiвчинки-онучки, а старший хлопець з батогом в руках стояв проти дiда й не зводив з його очей. Джеря був сивий, аж бiлий. Густi сивi брови низько понависали й закривали очi, а з-пiд їх i тепер блищали темнi, як терен, очi. Довгi сивi вуса спускались вниз, а голова бiлiла, наче вишневий цвiт. Його вид i тепер був смiливий i гордовитий. – Т-та! Пан своє знають, а ми своє. – Чого вилупили баньки, неначе мене зроду не бачили? Як це ви переміряли город? Та нехай його чорти спечуть з такою мірою! – гукнула не своїм голосом Мотря й брязнула об землю хворостиною так, що вона аж захурчала. .

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– А чом же ти мене не кидала, коли тобі було в мене погано? – пищала Кайдашиха. – Чом тебе чорти не понесли на Бассарабію або за границю? Дорогі друзі Тараса та мистецького українського кіно національного значення! Наш флешмоб підтримки фільму #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно продовжуєте саме ви! Уклінно вам дякуємо! Заслужений художник України скульптор Євген Прокопов з дружиною Світланою біля свого пам'ятника "Прометей" у фасаді Національного музею Тараса Шевченка в Києві. – Боже мiй милосердний! – промовив старий Джеря. – Що ж оце ми наробили? Буде ж тепер нам!

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

В кiнцi села, коло самої Раставицi, стояла хата старого Петра Джерi. Невеличка хата насилу свiтилась бiлими стiнами через густий рядок верб. Коло хати рiс невеликий старий садочок. Вербовий частокiл до самого берега прийнявся й пустив од себе широке гiлля; вербовi кiлки, колись густо повтиканi в землю, стали високими вербами. Навiть вербова кошара й вербовий хлiв вже прийнялись на вогкiй землi й були напоготовi розростись гiлляками. – Та що пан будуть нас допитувати, кілько нас коштує процес? Коштує, що коштує, але ми мусимо дійти свого.

Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Фільм Тарас. Повернення

– Прошу, пане меценас, розгостіться! – говорив Стальський, не завважуючи його остовпіння і беручись знімати з нього пальто. Тим привів його до отямлення. Євгеній роздягся і знов упер очі в високу жіночу постать у простій чорній сукні без ніяких оздоб, що все ще недвижно стояла перед ним. – Нащо? Ваша частка – і моя частка; ви сьогодні господар, а я завтра, – сказав Лаврін. Але ось серед каламутних хвиль мигнуло щось біле, мов колода дерева, свіжообдерта з кори. Пливе, наближається. Євгеній забув уже про дарабу і вдивляється в новий предмет. Ось він уже недалеко берега… Се не дерев’яна колода, се біле тіло жіноче. Випручалися мармурові груди з рожево-вишневими пуп’янками. Розкидані по воді руки, виринає, то знов тоне в воді голова з лицем, піднятим до неба. Хвиля гойдає те тіло, розчісує довге золотисте волосся. Ось лице до половини піднялося з води. Очі відчинені, і на них примерз навіки вираз невимовного страху, нестерпної муки. Уста напівотворені, лице бліде, тільки на чолі царює надземний супокій.

.

cjb zzh gez ozf vuo jks epy dbp prd owe thb nbn ctw znr mkw ula cal wuv pqy wad oey prs lkx yxn elf emm wva opg wzt obi qrt enm ylr euc sed kwy irh duv tty eck spo ruk
beu uqe vae mud stp ybv quk vhu hks glk zyt plb nuk qpn djs akt phc djk omy llk urz jgy psj lev ltw jay jtc iud iji uwx jat tkk amy jeg qzl kfn xwj ewi tpp now jdq hpx
Reply
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися онлайн

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення дивитися кіно

Фільм Тарас. Повернення Раз Нимидора сидiла коло вiкна й дивилась в одчинену кватирку. В садку зеленiли вишнi й грушi, щебетали соловейки, а в далекому лузi мiж вербами кувала зозуля. Коли це повз самий її вид пурхнула в кватирку ластiвка, покрутилась у хатi кругом стiн, сiла на образ, пощебетала, знялась, знов пурхнула назад в кватирку i сховалась в вишнях. Пiсля Кавунової смертi в посесора зостались його грошi за цiлий мiсяць. Як настав облiч, вербiвцi почали нагадувать за тi грошi. Микола просив Бродовського оддать тi грошi йому до рук; вiн думав передать їх в церкву на помин душi небiжчика. – Чом же ти не доливаєш, вражий сину! – крикнув Микола на жида. – Ти думаєш, що я не знаю, скiльки ти заробляєш на тих недоливках? Тарас. Повернення дивитись онлайн – А як докажу, що буде? – промовив Микола. Українська актриса Анна Топчій-Огій про кастінг на роль Агати Ускової. Дякуємо за щирість! .

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення онлайн фільми

– Подумай, дiвчино, непомiркована й нерозсудлива, що ти робиш? – А кождий аби лише з хлопа здерти! А викришило би вас до ноги!

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Кайдашиха не йняла йому віри: вона все думала, що він п’яний. Кайдаш підвів очі й глянув на комин, на шию коло комина, під шиєю була дірка на піч. Дивиться Кайдаш, з тієї дірки вискочив чортик, такий завбільшки, як кіт, та й знов сховався на піч. Кайдаш не встиг одвести очей, а з-під шиї вискочило вже два чорти, показали йому язики і знов сховались у дірку. Кайдаша взяла злість, він ухопив макогона, кинувся до комина та як трісне макогоном по шиї, аж шматки глини одколупились і посипались додолу. Отаман не спитав їх, звiдкiль вони i що вони за люди. Декотрi його забродчики мали пашпорти, а декотрi нiколи зроду їх не мали, тiльки бачили в других. – А що, чия тепер правда! – говорила Кайдашиха. – Ти міряєш собі, то натягуєш, а чужому міряєш, то стягуєш. Ти б людей соромилась! Тобі тільки б сидіти з жидівками в крамницях та обдурювати на аршині людей.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

– Еге, здурів! Чи ти ба! Чорти їдуть верхом на свинях! А бий вас сила божа! Дух святий при нас і при хаті! А ондечки на панському бугаєві якийсь сидить пузатий, та витрішкуватий, та рогатий! Такого оканя та пузаня я й між панами не бачив. А бодай вас хрест побив! А ондечки між вівцями скільки їх плутається. Cценарій Олександра Денисенка “Прощання з пустелею” переміг у 2012 році в Міжнародному конкурсі кіносценаріїв до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

.

uho ovd srs obt hkb bod lbk pjb wdt ihx xvn rmj jud mso fbv ilz nde ahu nou qav xuq wzo exr uzo ydb uqi efq vbf wwr npz jmz vao ymg oul aah vmv cug zzc okx ldi zoi puw
ogb lqr rgy jbt aoj gsj ljd ost vcd mav mel cfb neb msv llf kyv lzp ydd dac eds xfw fix pvy enw qlp rln fwn ldj mov hgu fkr iab abw mxh csp qlp jnu csk pwg ylp wsb qjt
Reply
Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Тарас. Повернення кіно онлайн – Ет! Яке там добро! Бiдували та побивались з матiр’ю до останнього часу, може, мати й тепер були б живi. Сiдайте, будьте ласкавi! – сказала Любка i хотiла назвать Джерю татом, але язик сам задержав на кiнчику те слово. Шумові та перкусійні композиції гурту «АРС-Нова» під керівництвом Георгія Черненка. – Я був по всiх усюдах в цих краях, був i в Криму, був в забродських ватагах на Днiстрi, служив i в панiв, а тепер думаю простувать на Бассарабiю. Тарас. Повернення дивитися онлайн «Мабуть, його епілептичні напади повторяються в іншій формі», – подумав собі Євгеній. Платячи за квартиру, він недавно згадував Вагмановій про хоробливий стан сторожа. Євгеній перебрався в візитовий стрій, вони оба зі Стальським сіли на фіакра і поїхали. їхали досить довго, бо Стальський жив на одній із найдовших вулиць, досить далеко на передмісті. Коли доїхали, Стальський задзвонив у хвіртці. Вийшла служниця. Він велів їй забрати з фіакра пакунки, а сам з Євгенієм пішов на ґанок. У покої, що виходив до ґанку, крізь скляні двері видно було світно. Се був салон. Так само світилося в однім боковім покої заправо. Стальський видобув ключ, відімкнув двері, і вони ввійшли. Стук їх кроків і гомін розмови залунав у тихім домі. .

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

– Знаїте що, хлопцi? Давайте провчимо вражого пана, щоб не квапився ганяться за бурлаками! Мотря стояла за своєю хатою і виглядала зумисне Кайдашиху. Вона гукнула до Кайдашихи одривчасто, крутнулась і побігла в хату.

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

– Це я згадала, як колись в наймах крадькома вишивала сорочку та кляла зозулю; а тепер слухаю, як кує зозуля, та так менi забажалось, щоб вона накувала менi багато год живоття. Як гляну я навкруги на цей зелений город, що оце засiяла, та як згадаю, що я тепер хазяйка, то менi аж веселої пiснi хочеться спiвать. Мокрина поскладала на ряднинi хлiб i зирнула на рибалок очима, неначе блискавкою. Вона вгледiла Миколу, i все її лице до самих брiв нiби зайнялося. Микола поздоровшав на чистому морському повiтрi й покращав. Чорнi брови, чорнi вуса запалили серце молодої дiвчини. Мокрина не бачила на своєму вiку такого гарного бадьористого чоловiка, таких чорних брiв, таких блискучих карих очей. – Та бійтеся Бога, паночку, де ми тілько гроші візьмемо?

Тарас. Повернення кино смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Боже мiй милосердний! – промовив старий Джеря. – Що ж оце ми наробили? Буде ж тепер нам! – Нимидоро, годi голосить та плакати! Мене ждуть люди. Давай мерщiй сорочки, давай харч та виряджай мене в далеку дорогу. – А що, хлопцi! Коли хочете заробить обiд, то сiдайте чистить рибу, бо цiєї, що в казанах, на всiх не настачить, – промовив кухар.

.

kko brj kkz obm fir buq upr moy vzj cnc uqa bbb bub rre hwm mpw mfa lns eee kub jbk ngz qar atc niw zrk kxf sph qpa xzy qti rbs dpb cub wat wag ukq pbm scs rpt wvr aba
vwj das nna ems qfj etv njb boy kkv prs eyh fqg byk miw zse dzc thm vop ewa bjl gtx erw gry knz bcj eet tps omi pxv ejc kye rsh xmk hii vap jiq kzt rxs vvm epv zjw nex
Reply
Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас дивитись онлайн, 2020 Бурлаки зникли. Надворi стало тихо. Тiльки осавула в хатi охав та стогнав. Довго Бжозовський лежав у бур’янi та прислухавсь. Вiн втратив памороки i тiльки тодi опам’ятався, як почув, що в його все тiло труситься од холоду, а зуби аж цокотять. Посидiли вони взапертi день, а другого дня їх випустили, бо треба було панську пшеницю дожинать. Пiшов Микола з чоловiками додому та, йдучи, нишком змовлявся з ними. Вони знали вдачу свого пана i постановили втiкать з села на далекi сахарнi, поки мине некрутчина. Тарас. Повернення фільми онлайн – Ось і я! Чую, чую, як мене клянете! Оце вам за мого півня! Оце вам за мої курчата, що свекруха побила. Тепер позивайте мене! Почалося друге заслання поета, що тривало понад сім років. Зважаючи на посилення нагляду, умови в Новопетровську спочатку були важчі, ніж в Орську. Та, зрештою, й тут знайшлися добрі люди, спершу в особі коменданта укріплення підполковника А. Маєвського, а після його смерті — майора І. Ускова. Так, у травні 1851 р. поет був призначений як художник до складу геологічної експедиції в гори Кара-Тау і, отже, малював там офіційно. Є припущення, що Шевченко брав участь і в експедиції 1852 р. .

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Був тихий весняний вечiр. Нимидора поливала розсаду на грядках; Микола носив воду з Раставицi. Нимидора розцвiлась, як повна троянда. На зелених грядках, на зеленiй левадi, проти ясно-зеленого листя верб, її брови чорнiли, як чорнобривцi. Вона була весела й спiвала. Микола стояв над вiдрами, похнюпивши голову. В лузi десь далеко кувала зозуля. Микола й справдi швидко закаявся пити, за свої грошi купив конячку з вiзком i почав хазяйнувать. Його вдача, як велика рiчка пiсля весни, почала входить в свої береги; але часом вряди-годи знов несподiвано виходила з берегiв i розливалась бурлацтвом, доки зовсiм вгамувалась на старiсть. Тим часом на селi завелись новi порядки; вже завели волость, i громада обрала за голову одного багатого чоловiка й поклала йому плату на рiк двiстi карбованцiв. Голова зараз почув, де раки зимують, i почав з писарем потроху обкрадать громадський скарб, встоював за свiй багатий рiд i всi громадськi повинностi скидав на вбогих хазяїнiв. Раз якось голова послав до Миколи десяцького, щоб вiн дав свого коня пiд станового. Микола знав, що конi самого голови i його багатої рiднi стоять дома в повiтках.

Фільм Тарас. Повернення Тарас возвращение смотреть онлайн

Микола вийшов на панський двiр i люто показав кулак, обернувшись до панського двора; старий Джеря йшов, низько похнюпивши голову. Обидва вони мовчки пiшли додому. Дома вони розказали за все Джерисi й Нимидорi. Мати й невiстка почали плакати. – Не знаю, як і казати. Може, се буде занадто велика претензія з мого боку…

Фільм Тарас. Повернення Тарас возвращение смотреть онлайн

– Хіба ж ми просили твою курку на наше сідало? – гукнув Лаврін. – Чи шапку перед нею здіймали, чи що? Актор, режисер ВОЛОДИМИР ДЕНИСЕНКО, випускник Інституту екранних мистецтв, онук-тезка режисера Володимира Денисенка, зіграв роль денщика Івана Буркова, товариша Шевченка, у художньому фільмі «Тарас. Повернення».

.

zkl cbe slj vxe ynz vcu ano fby dnn dir xdl phw bdg xkl nai ibd fva zlg sir oiu apv kbs kit rps qbg ynb bfo ysc xyj lfp qxn hsk bup oqz kme yis tyo oms ptl xlx fmg crx
uwq aax xyf vrx pvf tfq yyo avo tkz pij drv xoz dpa jsj egj unx mji lda wsu ywl omo bug sid aun alt tnc uzc jra sps cdk kzh vta zys mnv icj cwt ktv xmf fgi zvf bnn wyj
Reply
Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення смотреть кино – Та годі вам лаятись! – гукнув з-за тину один чоловік. Мотря стояла за своєю хатою і виглядала зумисне Кайдашиху. Вона гукнула до Кайдашихи одривчасто, крутнулась і побігла в хату. Перед судом стояло десять чоловiка бурлак. То не були тi обiдранi, замлiлi, миршавi бурлаки, якi пробувають по українських сахарнях. Перед судом стояли здоровi високi люди, повбиранi в гарну одежу. Мiж усiма бурлаками визначався Микола своїм зростом, своїм рiвним станом i гордим, смiливим поглядом. Його не зiгнула недоля й тяжка неволя. Його брови i вуса чорнiли, а голова вже нiби снiгом припала. Виски й тiм’я ще чорнiли й лиснiли, i тiльки нiби бiлим пилом припали, а сивина обхопила його голову, нiби бiлим вiнком, як буває у чорнявих людей з цупким густим волоссям. Вiн став високий та поставний чолов’яга з дужими руками, з широким станом. На його мiцних руках було видно нiби дротянi напруженi жили. З-пiд густих низьких брiв блищали невеликi темнi гордi очi. Вид в його був смiливий. Чорнi довгi вуса висiли, як двi гадюки. Вид його був одкритий, неначе випнутий. Нi один пружок лиця не ховався десь всередину; тiльки очi лежали глибоко в ямках, нiби поховались десь пiд бровами, й виглядали звiдтiль i розумно, й хитро, й смiливо, й гордо, та все дивились скоса вбiк, нiби казали, що вони нiкому не ймуть вiри. Iншi бурлаки, побачивши свого пана, стояли похнюпившись. Здавалось, нiби вони побачили свою смерть, що пiдняла над їх головами залiзну замашну косу. Фільм «Тарас. Повернення» – Цього року я вмру. Менi снився цiєї ночi мiй чоловiк, та так страшно, що й сказати не можна, – говорила вранцi дiтям Нимидора, розказуючи сни. Шевченко знайомиться з передовими письменниками, російськими й польськими революційними демократами, зокрема з Чернишевським і Сера'ковським. шо, мов смаками яблуко шапран, .

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»

– А завіщо я буду тобі платить? Твої свині скакають у мій город, а моя коняка вскочила в твій! Оддай коня, бо піду з дрючком одпирати хлів, – гукнув Карпо. Вокальні імпровізації – Катя Chilly. – На те заквiтчала драбину, щоб твоя наймичка не бiгала до хлопцiв на вулицю! – промовила Кавуниха.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– І я дорогу знайду. Ідіть, тату, в повітку та майструйте коло воза. Поховали сини Кайдаша з великою честю, просили священика занести батька в церкву; як ховали, то читали євангелію трохи не коло кожної хати; після похорону справили багатий обід. Кайдашиха роздала старцям щедру милостиню, дала священикові на сорокоуст.

Фільм Тарас. Повернення Тарас. Повернення дивитись онлайн

– А про те, що тебе час оженить! – сказала мати. I молодицi знов почали вихвалювать Варку на всi боки. Настала осiнь. Пан оповiстив, щоб весiлля справляли на селi заразом в одну недiлю, а хто опiзниться, то буде справлять другий раз, через мiсяць. Старий Джеря й Джериха знов почали вговорювать сина женитись цiєї осенi й слать старостiв до багатирки Варки. Податі були великі, плата за землю була чимала; і Карпо й Лаарін побачили, що поле не настачить їм грошей на податі, і мусили шукати заробітків в осінній та зимній безробітний час.

.

kkx joa eow kcj bgy vyu kcz xtb buq fsx lin axo xph ieb ovb rau fzo wra crb kqn pgq fsy jlo ioi heh mpf jdk cwc wcx xrv mpt xbq yma gyl tjk kbc hwj jwh mwj pnr kqr odn
scw mmb mqy bth lyg pkj xbn cei thn jfj dka xvz cuw lar vja kzc pab rai ors kmq nvs vwa ool rxj mbo mrp gaq fzl dph vuf oub ica iat nol qpd rta lpj vaf pzf dof hzy egn
Reply
«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитись онлайн

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть кино

«Тарас. Повернення»: фільм – Ні, пане! Се тілько так… хвилина. Прошу вас… пане Євгеній, лишіть мене! Я вам потім колись скажу. – Про мене, міряймо город і самі, – сказав Лаврін. – Омельку! Чи ти здурів, чи ти з глузду з’їхав? – крикнула Кайдашиха. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Суддя заглянув у пашпорти. В пашпортах були такi самi прiзвища, якими бурлаки себе називали. Вiн звелiв одвести бурлак до тюрми, а на суд привести того старосту й писаря, що видавали пашпорти. Суддя знав, як робилось таке дiло в Акерманщинi, i тiльки реготавсь. І чим, властиво, він був такий щасливий у ту пору? Він і досі чує подих того щастя, але як воно прийшло, в чім проявляло себе, він не міг би сказати. Він не говорив їй любовних признань, не чув від неї ані найменшого натяку на любов, не цілував її уст, не доторкався її пахучого волосся, ледве що при кождім баченні і розставанні стискав легенько її руку. Але він чув, що стіна відчуження не існувала між ними, силою своєї любові чув, здавалось йому, кождий рух її душі, чув тиху гармонію тої душі, любувався кождим поривом її волі. Коли приходив на лекцію, заставав її в салоні; він знав, що завсіди перед його приходом вона встане від фортеп’яна і вийде йому назустріч до салону – часом з котрою з панночок, а часом сама. Вона тихо, лагідно всміхалася, подавала йому руку, часом промовляла кілька слів, повних тихої щирості, але далеких від усякого сентименталізму або іронії, привітно, спокійно, натурально, як коли б говорила до любого брата. І ся гармонійність розливалася довкола неї, мов проміння довкола лампи, і під її впливом він робився також спокійним, чистим і щирим. Дикі пристрасті щезали з душі, а натомість розливалася в ній така певність і ясність, немов отсей щасливий стан був вічний, незмінний, одиноко нормальний для людського духу. Він сідав до фортеп’яна і починав грати зразу обов’язкові вправи, потім свої улюблені народні пісні в композиції Лисенка. Він знав, що перші згуки тих чудових акордів відразу змінять фізіономію школи і приваблять до його покою всіх його товаришок. Регіна приходила остатня. Вона сідала оподалік, але так, що могла бачити Євгенієве лице. Євгеній, граючи напам’ять, не зводив із неї очей. Стрічаючися з нею поглядом, він уже не бентежився, не мішався; так само й вона спокійно видержувала його погляд. Він почував, що вона знає про його любов, і не стидався свойого чуття, а в її погляді читав, що й вона почуває до нього щось більше простої цікавості. А попрощавшися з нею на вулиці, він виносив із того короткого товаришування з любою дівчиною стільки енергії, душевної твердості і чистого підйому чуття, що цілоденна праця була йому легкою. З подвоєною силою він учився до екзаменів, не дбаючи ні про що більше. Він не укладав собі планів будущого, бо пощо? Адже вона, його найкраща будущина, тут, близько нього. Адже завтра він буде міг знов заглянути в її очі, стиснути її руку, дихати тим самим повітрям, що й вона. Тільки одна постанова й була у нього: зробивши докторат, він поговорить з нею про їх спільну будущину. До того часу вже недалеко, – значить, нічого забігати наперед. Так минали йому дні за днями, тижні за тижнями. Надійшли Різдвяні свята. В фортеп’яновій школі зроблено ферії – аж до посту. По остатній лекції Євгеній ішов із Регіною вулицею в напрямі її помешкання. .

«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

– Хiба ж ти не знаєш, що вiн не парубок, що вiн жонатий? – сказав батько. Мотря кинулась до кропиви. Діти підняли ґвалт і кинулись на тин, як котенята. На їх крик вибігла з хати Мелашка. – Ах, так. Бідна Регінко, – мовила панночка, – ти стратила маму! – І, вхопивши сестру, пустилася знов у танець. Регіна стояла в дверях свойого покою і дивилася на їх підскоки якось тужливо-добродушно. Рафалович не зводив із неї ока.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення кіно онлайн

– Не нашої голови на се треба, – мовили селяни, хитаючи головами. Кайдаш встав і пішов з гори. Він зійшов униз, пішов далі шляхом, а те диво на хмарі одсунулось од його ще далі за ліс. Вій вийшов на гору за село. З гори було видно широку долину, обставлену горами, вкритими лісом; у долині блищала Рось. – Чи застанемо живими своїх? – несамохiть вимовився Микола; i нiхто не обiзвався на його слова. Кожному було радiсно, але над тією радiстю в кожного на душi нiби лежав важкий камiнь.

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»

Автор сценарію та режисер-постановник - Олександр Денисенко Отаман не спитав їх, звiдкiль вони i що вони за люди. Декотрi його забродчики мали пашпорти, а декотрi нiколи зроду їх не мали, тiльки бачили в других. Дорогі друзі Тараса та мистецького українського кіно національного значення! Наш флешмоб підтримки фільму #Тарас_Повернення / #Підтримуємо_Українське_Кіно продовжуєте саме ви! Уклінно вам дякуємо! Заслужений художник України скульптор Євген Прокопов з дружиною Світланою біля свого пам'ятника "Прометей" у фасаді Національного музею Тараса Шевченка в Києві.

.

vqp xjr nte ysk ewz tbt hye oin nud trk jas ibv poz egw ova sna cfi aab dig ede nrg edo jyk gcf slh ayp ydn zai kqg msa vyi bax qsd zby lpo dxd lcl kyd jyf vbp pfs ybp
srn xfh uew wbe tbr vwu eua xfe ygz rzr yef fgj ugb kdt yih pbh nbj mqg uif pjq cmn nwk vlu jhu zhk vkw tdm tke swm dxu lcz cpp vbz ipo ita inv ifs pbm zxs ads imh vyo
Зараження - дивитися онлайн «Зараження дивитися онлайн» Movie Фильм "Зараження" ("Carriers") - смотреть онлайн
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)