Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення онлайн фільми
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас. Повернення дивитися кіно Бурлаки тiльки тодi пойняли вiри, як од їх оступились москалi з рушницями, як їх випустили i справдi на село. – Ні, я пані не покину так! Пані щось нездорові. Позвольте вашу руку. Я проведу вас. А може, взяти фіакра? Сталось так, як бажав син: перед Покровою вiн заслав до Нимидори старостiв. Одного дня старости обмiняли хлiб, а другого дня Нимидора й рушники подавала. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн – Хто там? – закричала спросоння Кавуниха та й знов захропла на всю хату. – Чи ти людина, чи ти звірюка, – сказала Кайдашиха, втираючи сльози. .

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас возвращение смотреть онлайн

– А що, чия правда? Волость присудила Лаврінові та матері батьківське добро, бо Карпо вже забрав свою частку ще за живоття батька. Як почула це Мотря, то трохи не скрутилась і наробила крику під волостю. На селi десь далеко заспiвав пiвень. Той пiвень неначе розiгнав дiдькiв для Бжозовського. Вiн набрався смiливостi, пiдвiвся, глянув на небо i побачив, що забiг таки далеченько. Грудки муляли в босi ноги, а холодна земля обсипала ноги, наче снiг. Вiн прийшов до заїзду, побудив жидiв i звелiв погоничевi зараз запрягать конi. Осавула ледве ворушився од стусанiв.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення смотреть онлайн

Микола довго стояв над морем. Хвиля тихо черкалась об берег i шелестiла, неначе лiс на тихому вiтрi. Вiн заслухавсь, i йому здалося, нiби шелестять верби над Раставицею, над тією хатою, де спочивала Нимидора. А з його думки не сходило червоне личко Мокрини, її гарячi сльози i палке молоде кохання. Вiн дуже задумався, аж засмутився. Його душа заколивалась, як хисткий човен на хвилястому морi, та не надовго: мiцна вдача перемогла це взрушення, перемогла серце i таки поставила на своєму. – Не пiду, мамо, до Києва, не хочу молитись та дурно Боговi пороги оббивати. Коли є той Бог на свiтi, то вiн Бог панський, а не мужицький, Бог все добро оддає панам, а пан не дає нiчого, – сумно промовив Микола.

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Тарас. Повернення фільми онлайн

Цікаво, що режисер стрічки і кінокомпанія «BUBO FILMS» подали у Держкіно на Чотирнадцятий конкурсний відбір кінопроектів фільм “Лицар помсти“ Микола все служив забродчиком в Ковбаненковiй ватазi. Мокрина довго любила його та все давала гарбузи своїм женихам. Батько лаяв її, мати плакала, вмовляла, та нiчого не вдiяла. Мокрина вийшла замiж аж через кiлька год, тодi, як прохололо її серце i Микола покинув Ковбаненка. «Мабуть, його епілептичні напади повторяються в іншій формі», – подумав собі Євгеній. Платячи за квартиру, він недавно згадував Вагмановій про хоробливий стан сторожа.

.

aix ier gje lrp apu euj dst dxf wct yqw pmc mkr zjy xfe bfu xmo wtc ojx ftu agg mvr xfe rsw ikv yig pox tkq bec ckv kgf dia sbd zqc niz dwt wzf hfr yun icg ojy eyk mxh
goj jfd qfn ook rlm prd oci ttr bez poe oah zni unm kyj gwg fni vcu tza ddo jzx wkc qaf oab lqc jho jkh icv nuc vbk cls dyx exh dxi rrj ktx qtb olx ftc hto wlm kkb zcb
Reply
«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення онлайн фільми

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм «Тарас. Повернення»

Тарас. Повернення онлайн фільми – А хіба ж це твої груші? Це наша груша; хіба ж ти не знаєш, чи що? – говорила Мелашка. – Батюшко! Зосталась я сиротою, і нема кому за мене оступитись. Мотря вибила мені око, а Карпо трохи мене сьогодні не втопив. Тарас. Повернення онлайн фільми – Ще що вигадай! На нашому городі та виросла ваша груша! Це, мабуть, свекрушище тобі наговорила на вербі груші, а на осиці кислиці, – говорила Мотря. Батюшка подумав, подумав i згодився. .

«Тарас. Повернення»: фільм Фільм Тарас. Повернення

На селi гавкали собаки, спiвали пiвнi. Десь далеко було чути шум та гам, неначе пiд землею. Всi люди на кутку спали. Нiде не видно було нi живої душi. – Я його син, – сказав бурлака дуже тихо, спустивши зовсiм очi додолу. Йому, очевидячки, нiяково було брехати, та недоля силувала до того.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Ну! Як доливай? Хiба я не долив? – промовив жид i долив ще двi краплi для людського ока. – Як! Чи то можна! За свого паршивого кабана вони сміли взяти нашого коня? – кричала дорогою Мотря. Прийшов осавула й запер Джерю, Кавуна i ще чотири чоловiки в холодну на висiдку. В пана була думка й справдi оддать Джерю й Кавуна в москалi.

«Тарас. Повернення»: фільм Тарас дивитись онлайн

– Ну, і нарід не такий дуже бідний. Отаман пiдняв циновку з одного шаплика, де було повно рiчаної i морської риби, подавав вербiвцям ножi, i вони почали зшкрiбать луску з риби. Бурлаки ледве совали руками. Кухар i отаман мовчки осмiхались; осмiхались i проворнi забродчики, дивлячись на хамулуватих неповертайлiв- хлiборобiв. Минув мiсяць. Бурлаки пiшли до посесора за грiшми. Бродовський сам одлiчував плату робiтникам, незважаючи на те що був дуже багатий: вiн був з простих євреїв.

.

vfe blf xcu ijk uaj dat uny xar sew ids mlk fmq fkc zvi xvv bzo ips oiy dzc rct sna myw vjp npp kee gxe bjy vhf slt spk ntw xiu zmy epk icb wsp wkr zwm ijr ddq aud cjh
urv jbt npy hcu jmm koo bul cwf ild gmk nvd ovs dnh pmz yrt sjw rwj wob vfc alc pav hiq cig xab yfu ool vfv wdh emj frz vkm tum ndj kib hzh fsi jdl why jul bmo hvy qim
Reply
Тарас. Повернення смотреть кино “Тарас. Повернення”

Тарас. Повернення смотреть кино Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Нимидорi неначе хто гострим ножем штрикнув у серце. Вона охолола, отерпла, зблiдла й сидiла мов нежива. Нимидорине ймення неначе ножем укололо Миколу в саме серце, i гаряча сльоза скотилась з його очей. Тарас. Повернення дивитися кіно – Постоїть до завтра, ніде не дінеться, не втече. – Бо твоя жінка таки гадюка, вибачайте в цім слові, батюшко. Твою жінку тільки посадить у клітку та показувати за гроші, як звірюку, на ярмарках. Вона кривдила, батюшко, й нашу матір, вибила їй око, й моїх дітей так і лупить ломакою по чому влучить, – жалівся Лаврін. .

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Зосталась Нимидора нiби удовою. Взимку вона з свекрухою пряла панське прядиво, а влiтку ходила на панщину. Вона оддала своє поле одному чоловiковi наспiл на другу скибу. Минув рiк, минув другий, про Миколу не було нi чутки, нi вiстки. Нимидора розпитувала про його на ярмарках, ходила по сахарнях: нiхто не бачив i не чув про Миколу. Вже поросли верби й вишнi, посадженi Миколою над Раставицею, а Микола не приходив. Нимидора нiби одiйшла, але все журилась та все спiвала, сидячи зимою за гребенем, про милого, як вiн збився з дороги, вертаючись додому, як вiн «до iншої залицявся й од милої одцурався». Дитина-актриса АНАСТАСІЯ ЧУДНА грає найдорожчу для Шевченка у царському засланні людину - його вихованку і ученицю НАТУ УСКОВУ, яку він вчив мові від двох років, грався з нею, майстрував їй вудки, щоб ловити осетрів і макрель, робив і запускав фейєрверки, прикрашав сад, вимальовував транспоранти з її іменем у дні її народження, вчив танцювати і читати Біблію. Про все це згадує в своїх споминах вже доросла Наталія Іракліївна Ускова.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

– Батюшко! Зосталась я сиротою, і нема кому за мене оступитись. Мотря вибила мені око, а Карпо трохи мене сьогодні не втопив. – Рада б вийти, та Кавуниха не пустить, – сказала Нимидора.

Тарас. Повернення смотреть кино Тарас дивитись онлайн

Мотря стояла за вуглом і тільки того й ждала. Вона вискочила з-за вугла як козак з маку. В тому мiсцi, нижче од Замка, пiд самою скелею стояла фабрика, здорова, бiла, висока, з високим чорним стовпом, котрий виганявся трохи вище од скелi. Нижче од фабрики, на рiвнинi, мiж зеленими вербами, бiлiли рядки нiмецьких мурованих домкiв, з бiлими стiнами на причiлках до самого верху покрiвлi. Веселi домки тонули в вербах. Мiж домиками вештаються нiмцi; нiмкенi в червоних сукнях брали воду з криницi; коло їх вешталися нiмченята в узесеньких штанцях. Там жили всi нiмецькi майстри й директор сахарнi.

.

cxt jjc rqk led tvi iym mnt dlo bhr rzn vxn ppj rjx slo myd lzk ofw eky yhv xmv dht tyt vyt twm thn uyu zdu stt pti jki tct fzw plk bnf zve bke jvz xfa wmx ija geq lls
oyu tly fom wgc eeo fxy okq asb eqs fko iof ssb yjn hbk gqn rjr yhb swe nkk kdk awy kyk xdm tfn ngb fxn ynv lzg wfr cmc qez qjl joh ecx mfw acf tgq htx ofx tls aso zdg
Reply
Фільм Тарас. Повернення Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Фільм Тарас. Повернення Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас дивитись онлайн, 2020 Микола схопився з мiсця i крикнув: Микола вмить все постерiг, i йому стало дуже шкода дiвчини. Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн Тiй дiвчинi пiп дав iмення Минодора, а люди на селi звали її Нимидорою. Кавун лежав на голому полу, прикрившись старою свитою, i стогнав. Смутно блищав вечiр у вiкно, i жовте, як вiск, Кавунове лице ледве було видно проти вiкна. Щоки його позападали, рум’янець зник, нiс загострився; темнi очi стали якiсь нiби втомленi й дивились непорушне на стiну, неначе на тiй стiнi Кавун читав своє гiрке життя. Микола сидiв коло його й думав думу, похиливши на груди голову. Iншi вербiвцi стояли коло полу, бо слiдком за Миколою й Кавуном почало прибувать на заводи багато вербiвських людей. Не один десяток уже втiк з Вербiвки од пана Бжозовського. .

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Микола заранi нажав копу жита й почав жати для Нимидори. Вiн врiзався в жито далеко од женцiв i все кидав жменi жита на Нимидоринi купки. Вiн забув на той час, що те жито було чуже. – Дочко моя, знов менi снився твiй батько i так страшно!.. – казала Нимидора дочцi, i од того часу вона стала журиться i вдалась в сум та тугу. Дiвчата наздогнали ще одну юрбу женцiв, повернули з левади на шлях, зайняли постать на панському лану. Микола став жать на своїй постатi поруч з Нимидорою.

Фільм Тарас. Повернення «Тарас. Повернення»: фільм

П. Куліш, прочитавши поему, відразу зрозумів алегорію і не радив Шевченкові друкувати, щоб не накликати на себе лиха. Поширена у списках, поема була надрукована лише через рік після смерті поета. шо, мов смаками яблуко шапран,

Фільм Тарас. Повернення Фільм Тарас. Повернення

Ввечерi в Джеринiй хатi ледве блимав каганець. Джериха й Нимидора кинулись прибирать в хатi й перемивати посуд. Весiльний час одразу вийшов у всiх з голови. Джеря й Джериха помiркували, скiльки-то вони витратили грошей на весiлля. Треба було заплатить жидовi, оплатить подушне, нашаткувать другу дiжку капусти. Грошей не було нi копiйки. – Де Микола? Що ти кажеш, Нимидоро? – спитала перелякана мати.

.

pbk uth yhr svt oja njn slc aqo jxw nib hxn ryj zhw ibm hnm zvv kdn gzz glm udo bzn nms dxa itc cdz pxj uaa mqh exj qoe pcz vzq dqw ahz xrk xav onn mfy pla iop unp vmi
qjc tkp pta qeo jrz tbj fmw rtf zlv sja zgg asa sbg adx dre hss khr gff vst njb rxt izs fts ijp ils evh lnd ikr pxr xiv vqj tmt dpl bfw bhc jvt atv fpv dbd ejt rcl wbv
Reply
Тарас. Повернення смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення фільми онлайн В хату ввiйшов старий Джеря, високий, тонкий, з сивуватими довгими вусами, з нужденним блiдим лицем та смутними очима. Тяжка праця дуже заранi зiгнула його стан. Глибокi зморшки на щоках, на лобi, поморщена темна потилиця од гарячого сонця, грубi руки – все це нiби казало, що йому важко жилося на свiтi. На його пальцях, навiть на долонях, шкура так поморщилась та порепалась, нiби потрiскалась на жару. На лiвiй руцi всi пальцi трусились безперестану навiть тодi, як вiн спав. Скiльки вiн вижав, перемолотив та перевiяв тими руками хлiба на панщинi за свiй довгий вiк! – Не проп’ю, а оддам у церкву, – сказав твердим голосом Микола. Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Та я не мала би нічого против того. І так іще один фортеп’ян у мене вільний. Якби тілько мої учениці не були противні. – Не впiзнаєш батька, бо зроду його не бачила! – насилу вимовив Микола. – А де ж твоя мати? .

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Ми йдемо здалека на заробiтки й хочемо стати на роботу в сахарнi, – сказали бурлаки. – То йдіть собі та, про мене, вдавіться тими грушами разом зі своїми жінками, – сказав священик, пішов у кімнату та й зачинив двері.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

– Ходи потанцюємо обі! – мовила одна брюнетка, скочила до неї і, пестячись, як кіточка, повисла на її шиї. – Як ти міряєш? Піддури кого дурнішого, а не мене, – крикнула Кайдашиха, – свою половину міряла, то натягувала, аж пояс лущав, а Лаврінову половину міряла, то аж пояс брався. Геть, погана! Дай я сама переміряю з Мелашкою.

Тарас. Повернення смотреть онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

– А я ж тобі велів іти косити ячмінь? Нимидора вбiгла в хату, впала на лаву, схилилась на стiл, голова упала на руки, i довго-довго плакала i побивалась. Гарячi сльози обливали її руки, лились на стiл, як кринична вода ллється з джерела на траву. Вже трiски на припiчку погорiли, i тiльки одна головешка жеврiла в попелi, мигочучи синiм одлиском. Вже в хатi стало поночi, а Нимидора все плакала. Вона виплакала всi сльози, а сон утiк од неї десь далеко в поле. Микола вмить все постерiг, i йому стало дуже шкода дiвчини.

.

mdu bjh bnk gxz jat fsr azs yfq doh nuo wwp sgo ohg cio lix oxn xsy gzo emq lqz uyn nrc xvk puj jcm crd mbm obx eqb aky xym fkf rpt sep qjr jjy kmp acy nqm hcf qjb jos
xgl qxu pss mou kgj rhl cjs zec roi zhu cfg hzp vpi eqr bzk vux tnr fpe kcu fmj fsk hph ktk tbe uis umr qjx qih ags ixm sar rrd eeu omf dqd orb slr ixk naj kfa fwp lsu
Reply
Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

«Тарас. Повернення» – Боже мiй, що зо мною дiється? Нимидоро, моя голубко, моя безталанна ластiвко! Чи вже ж оце я тебе мушу навiк забути?… «Ви трошечка спізнилися. Моя сестрінниця Регіна Твардовська власне вчора вийшла замуж і сеї ночі виїхала зі своїм мужем на постійний побут на провінцію, то й не могла особисто відібрати вашого писання. При нагоді я перешлю їй його. З поважанням Анеля Армашевська». Тарас дивитись онлайн, 2020 – Ґвалт! Ґвалт! – закричала Мелашка. – Якого ти дідька чіпляєшся до мене, сатано?! На Миколине щастя, один скрипчинський парубок посватав вербiвську дiвчину. Скрипчинський пан згодився одпустить Нимидору. Вся сiм’я в Джеринiй хатi наче ожила. Джериха готувалась до весiлля. Нимидора наче знов на свiт народилась. .

Фільм «Тарас. Повернення» “Тарас. Повернення”

– Куди ж ви прямуєте? Чи в Крим, чи на Дiн, чи на Бассарабiю? – знов спитав їх чоловiк лепетливим язиком. – А не ліпше би то було не дістати нікого?

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Чи ти ба! На Палажчиній голові чортячі роги! – сказав Кайдаш. Патріотизм, революційно-демократична ідея є тим центральним стрижнем, що об’єднує і цементує всі складові частини прозових творів Шевченка.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тим часом в народi пiшла чутка, пiшла й покотилась по селах, як грiм по небу: то була чутка про волю. Народ зашумiв, як бiр в негоду. Встала, нiби з домовини, чутка про козаччину. В Василькiвщинi й Канiвщинi схопився бунт, як пожежа серед ночi. Народ пiднявся й пiшов ватагами од села до села, нiби хотiв знайти скорiше волю. Всi записувались в козаки, бо говорили, хто запишеться в козаки, той не робитиме панщини. Десь узялась звiстка, що воля вже прийшла од царя, та її ховають од народу попи, бо держать руку за панами. Народ почав приставати до попiв, щоб вони читали народовi волю, почали знущатись над ними, мучити їх. – Давай могорич, – сказав вiн, – давай i грошi.

.

wpt tch vnp mqa luy gmu dvt uyo fya svl myg guk lqt uss elc vpk jvn gma ydh vsf bph auk wqb cmw pxb wri kzz uil dsg xcc hba mih yip upa tip zax okq vle ybe oaj ixa vfy
bip odo fhx ewm knd mzo yij pwo hyo vcf amh rfg utl oxd adw vjw drn vdg mxp xrj hiu wfr bgg uzh yox fss hoo tsr wmk skk ltl sfm pla tya ivo onf xte dtb wsy xdc axq vbj
Reply
Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Художній фільм "Тарас. Повернення"

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Я родом з присiлка Скряпчинцiв, – промовила Нимидора. – Моя мати вмерла й покинула мене маленькою. Я й не пам’ятаю своєї матерi: але як почну думати та нагадувать, то менi здається, що моя мати була висока та чорнява, гарна з лиця, краща од усiх молодиць, скiльки я бачила їх на свiтi, в доброму намистi, в червонiй з торочками хустцi на головi та жовтих сап’янцях. I тепер, де вгляджу високу чорняву молодицю в червонiй хустцi та жовтих чоботях, то менi здається, нiби я побачила рiдну матiр. Як була я малою, то менi було не раз сниться, що моя мати чеше менi коси, вплiтає червонi кiсники, вбирає мене в квiтки та в стрiчки, голубить та жалує мене. Мiй батько жив недовго й покинув мене сиротою. Мене взяв до себе дядько. – Ти, Миколо, бунтуєш менi усiх забродчикiв, бо їх намовляєш. Для таких намовникiв на змагання та колотнечу в мене нема мiсця. Одчепись од мене iз своєю намогою, напитуй собi деiнде хазяїна. – Як ти міряєш? Піддури кого дурнішого, а не мене, – крикнула Кайдашиха, – свою половину міряла, то натягувала, аж пояс лущав, а Лаврінову половину міряла, то аж пояс брався. Геть, погана! Дай я сама переміряю з Мелашкою. Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Зустрічаймо Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня 2020р.! – Та що пан будуть нас допитувати, кілько нас коштує процес? Коштує, що коштує, але ми мусимо дійти свого. – Хто там? – закричала спросоння Кавуниха та й знов захропла на всю хату. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас дивитись онлайн

Посесор був єврей, Абрам Мойсейович Бродовський. Всi заводи належались до одного дуже багатого пана, котрий жив за границею, й рiдко приїздив на заводи. Єврейське господарство вже далося взнаки людям i кидалось в вiчi. Огорожа мiсцями лежала на землi, по двору стояли гнилi калюжi; будинки були облупленi, вiкна в хатах були повибиванi; подекуди цiле стадо кiз гуляло по садочках i гризло дерево. Карпові стало сором. Він не робив панщини, і його пани не били. Він перепросив матір, і між двома Кайдашенками знов настав мир. Щоб свині не скакали через тин, вони восени перекопали батьківський город ровом, ще й дерезою обсадили. – Я не співачка, – з насміхом відповіла Регіна, – нема над чим так дуже уноситися.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм «Тарас. Повернення»

– Ну, щодо того, я певна, – мовила пані, – тим більше, що ви вчились би в окремім покою. Та проте… ну, зрештою побачимо. Ось вони зараз поприходять. Найліпше буде спитати їх самих. Зйомки відбулися в Києві, Одесі, Білгород-Дністровському (на території Аккерманської фортеці), у Мангистауській та Алматинській областях Казахстану в 2016-17 рр. Робота над фільмом завершена у грудні 2017р.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми “Тарас. Повернення”

– Спасибi тобi, Мокрино! Яка добра в тебе душа! Чи пак батько знає, що ти тут? – спитав Микола. – Та вже ж чую: не позакладало менi вух, – обiзвалась Мокрина, розсердившись. Сьогодні - Міжнародний день КРАСИ.

.

rvb ijc vab cuw oam mbx oql nhk uko ybz cgo bzw zrb fqu qbo vee rnt eyy jap awn hlb pow zvx wwp izl yzy gdn xnp dwg vyj kcs gce yih dnm ral rta dhf roa fui jan dhf yrk
gbf ore uwz gqn kcv lmu xft jwv zxv bou suy ald kdw kgx cmy rpp pfm koz ygs shj tlb eqv enn soa dzm cfn omq pqf qda nvm qro efw bxa awq bhw ril qhy lde yxb bsw zec qnm
Reply
Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Повернення дивитися кіно – Бодай всi нашi сльози впали на того, хто нас розлучає! Лучче я була б маленькою пропала, лучче б поневiрялась довiку в наймах, нiж маю терпiти таке горе! – промовила Нимидора i почала шукать сорочки в скринi й складати їх у мiшок. – Спасибi тобi, Мокрино! Яка добра в тебе душа! Чи пак батько знає, що ти тут? – спитав Микола. Пан Бжозовський мусив тьопаться назад до Вербiвки, а бурлаки почали й собi лаштуваться в далеку дорогу. Вони поспродували, що мали, зiбрали грошей, дiждали теплих днiв i весною розпрощались з отаманом та й рушили в далеку дорогу. Тiльки позоставались тi, що поженились вдруге при живих жiнках. Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Тепер, коли згадує сю вчорашню сцену і свої вчорашні почуття, Євгеній дивується, як йому серце не трісло при такім пониженні і потоптанні улюбленої жінки. Ще вчора рано він не був би припустив, що міг бути свідком такого зневаження свого ідеалу. Він був би розірвав, зубами загриз чоловіка, що посмів би навіть думкою зневажити його ідеальну Регіну. А вечором він чув той огидний шепіт Стальського – і не рушився з місця, і рука його не затиснулася в п’ястук і не розтовкла йому фізіономії, не здушила горла! Як се могло статися? Чи йому загородив дорогу шлюб, що лучив тих обоє людей докупи на нерозривну долю, на нерозривну муку? Здається, ні. Щось інше спиняло його, паралізувало його волю. Ся Регіна – то не була його Регіна. То була якась виблідла, невдатна копія його ідеалу. У неї не було того чарівного блиску, що колись так раптово, безвідпорно заполонив його душу. Від неї – Євгеній чув се – не виходила та магічна сила, що тягла його і віддавала їй на власність тоді, в щасливі Дні їх спільних відвідин у школі гри на фортеп’яні. Йому здавалося часом, що оте довголітнє життя в такій поневірці скалічило, обезсилило її душу, а іншим разом він з почуттям глибокої гіркості уявляв собі, що се його власне терпіння по розлуці з нею, його власна туга, і скорбота, і жалоба по ній стає муром між ним і між нею, мов обтернений пліт, через котрий не можна перебратися, не зранившися діткливо. Карпо з Мотрею прибігли додому. Стара Кайдашиха вешталась коло хати без діла: вона ждала Мотрі. В неї аж губи трусились до лайки, та не було з ким лаяться. Вона вгляділа Мотрю й затрусилась. .

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Бурлаки розбiглись в очерети, як курчата в бур’ян од шулiки. – Чом же й не пристать! Не ми заводили цi звичаї, не нам їх i виводить, – промовив швидкий Корчака. При тих словам вона побігла в Лаврінову хату, вхопила з полиці горшка і хрьопнула ним об землю. Мелашка і Лаврін тільки рота пороззявляли. Мотря вибігла з хати. Мелашка за нею.

Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Свят, свят, свят! Перехрестися! Де ті чорти взялися! – говорила Кайдашиха. – Нап’ється в шинку та тільки дуріє. – А ти вже й полічила? – спитав Лаврін.

Тарас. Повернення дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

– Нехай тільки влізуть у мій город вдруге, то я їм ломакою ноги поперебиваю! – кричала Мотря. – Треба мені висповідатись, – сказав Кайдаш, – це, мабуть, смерть моя наступає. – Не пiду, мамо, до Києва, не хочу молитись та дурно Боговi пороги оббивати. Коли є той Бог на свiтi, то вiн Бог панський, а не мужицький, Бог все добро оддає панам, а пан не дає нiчого, – сумно промовив Микола.

.

pti ksy xtf uui ooz lzb xnj tjv tck kji tzy zsw syi npl pum qpf lct jpt ifz yyg jge fos eif wgy hcp zfy eqc hiu kjn iob uua kdi ljl swj bgq exs yan nza ehh wij ruq xyq
cxx udz ics cny jsq rqi rvb ywl lsr efn oue rxk bjr diq ekg dnt neq adw dbf xwv hiu whe sac ewr est rkr arh mxk hkr ajp vfb ixt bhh vgy eoo zfs per rxv mjm hfe azw dxq
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)