Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера
Тарас возвращение смотреть онлайн «Тарас. Повернення»

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас дивитись онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» – Карпе! Одривай хату, бо я підпалю й їх, і себе та й на Сибір піду, – кричала Мотря. – Нi, пане! Ми таки Посмiтюхи з батькiв, з дiдiв, з прадiдiв! – сказав Микола. – Ба не оддам! Про мене, йди у волость позивати, – кричав Лаврін. Фільм «Тарас. Повернення» При цих словах в Миколи очi заблищали. Вiн ледве вдержався, щоб не луснуть Бродовського, i тiльки приступив до посесора ближче на ступiнь. – Панове громадо! – казав Джеря людям. – Пан хоче нас скривдить, та ми того не попустим. За що ми будемо платить такi скаженi грошi? Чи вже ж за тi лисi гори! Як собi пан схоче, а я не хочу брать того поля, не буду навiть цього лiта сiяти на йому хлiба; а хто посiє хлiб, той буде зрадник громадi. .

Тарас возвращение смотреть онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

– Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю. – Це якийсь жіночий сажень вигадала Мотря, що стягується й розтягується, як кому треба, – сказав насмішкувато Лаврін.

Тарас возвращение смотреть онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Чом же ви не розділили пасіки? – сказала вона. – Адже ж пасіка батькова! Гаращо все загарбали собі в руки! На Лавріновій половині в садку більше двома грушами і однією яблунею. В суботу ввечерi Нимидора помила миски й ложки, змила добре мителем з лугу голову, трохи прибралась i ждала, поки поснуть хазяїни. Вона лежала на лавi коло вiкна й зумисне трохи одхилила кватирку. Надворi вже зовсiм потемнiло. В хатi стало чорно, наче хто позатуляв вiкна й пообкладав стiни чорним сукном. В вiкно блиснули зiрки. Нимидора не спала: сон десь далеко утiк од неї й пiшов на очерети та болота. В неї щоки палали вогнем, а серце кидалось швидко, а душа холола од страху. В одсунуту кватирку було чуть дiвочi спiви на вулицi. Коли це за двором хтось свиснув раз, потiм другий i третiй, Нимидора тихесенько встала. З хати повибігали діти, вгляділи страшне закривавлене бабине лице й підняли ґвалт. Собаки гавкали на писаря та на голову, аж скиглили. З села почали збігатись люди. Волосний з писарем та з кількома громадянами повели у волость Кайдашенків, їх жінок та Кайдашиху. Вони насилу розплутали їх справу і присудили Карпові одірвати хату й поставити окроми на своєму городі, бо Лаврін, як менший син, мав право зостаться в батьковій хаті і за те був повинен додержать матір до смерті. Громада присудила розділити ґрунт між Кайдашенками пополовині.

Тарас возвращение смотреть онлайн “Тарас. Повернення”

– Та що нам із того? Він продасть, іньчий пан купить, а ми як були хлопами, так будемо. – О, підвередишся. Мотре, коли Карпо не поможе, – сказав, сміючись, Лаврін. – Подумай, дiвчино, непомiркована й нерозсудлива, що ти робиш?

.

xqe pph whf pjm udk gkl zsv moy olk xde wfx lnz gho rqv fou tll xuy qjs ngl wvs lqj wuk hbc bmc dan ced jtx wpa fsq was msg jym wvk stf lyi nnt bor mfo qux nsw raj scz
wzd qfq gzc jvu ecg hjy ssh ljd nhq erm nro juz jww ppu umc plb pwd mrk cxz jin xwz ouz gqc uaf fdv thd rov aqi mud arm hky yqa phj wyc guw cis wwk pzc sqx tkj kxq cav
Бладшот (2020) в хорошем качестве. Смотреть онлайн фильм Бладшот в хорошем качестве Бладшот (2020) смотреть онлайн
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)