Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення смотреть онлайн Фільм «Тарас. Повернення»
Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитись онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас. Повернення дивитися онлайн – Але й юрист має серце, а серце в певних хвилинах не дбає про параграфи і знаходить свою властиву мову. – Еге, а хіба ти не бачиш, що батько прийшов до мене в гості та ще з херсонським чумаком, – говорив Кайдаш. Художній фільм "Тарас. Повернення" від батька і до тебе аркодужно – Де вже воно буде добре в наймах! Кавун чоловiк добрий, та зате Кавуниха дуже лиха; гризе мене, як iржа залiзо. Як тiльки Кавун ласкаво заговорить до мене, то Кавуниха зараз загне менi в батька-матiр. I я боюсь його ласкавого слова, як огню. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– А хіба ж твоя курка їх позначила, чи що? Як не вернеш яєць, я піду в волость, – говорила Кайдашиха. – То й заплатите! Хіба в нас волості нема, – говорила Мотря. – Не було, пак, вам на городі місця для огірків: насадили під самим перелазом. Карпе, чи ти бачиш, що то таке? Поховали сини Кайдаша з великою честю, просили священика занести батька в церкву; як ховали, то читали євангелію трохи не коло кожної хати; після похорону справили багатий обід. Кайдашиха роздала старцям щедру милостиню, дала священикові на сорокоуст.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн

День був гарячий. Сонце сипало полум’ям з високого неба. Микола зоглядiвся, що в його не було нi шматка хлiба, нi краплi води. Йому схотiлось їсти, а потiм пить: в його посохло в горлi, в ротi. Вода кругом човна ще бiльше дражнила його; печiя й смага ще гiрше пекла його в грудях, у горлi. Вiн ждав вечора, як свого щастя, поглядав на сонце, а сонце нiби стояло на одному мiсцi й не ворушилось. Перед ним стояв дужкою рiвний берег, а за ним на синьому морi плив здоровий корабель, розпустивши всi свої бiлi вiтрила. Гордо й пишно, як бiлий лебiдь, ледве сунувся корабель по водi. Пишнi вiтрила понадимались i бiлiли проти сонця, нiби витканi з дорогого лебединого пуху, перемiшаного з срiблом. У той час із поля йшла череда. Кайдашеві здалося, що на кожній свині сидить верхом по чортові. Чорти волокли довгі хвости по землі, штовхали свиней під боки ногами й поганяли їх макогонами та кочергами. Свині вибрикували, неначе баскі коні, а чорти гецали зверху та махали руками. – А кождий аби лише з хлопа здерти! А викришило би вас до ноги!

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Мелашка засвітила світло, половила в сінях свої кури й повикидала їх на горище. В обох хатах ще довго було чути крик. Той крик стихав помаленьку, як хвиля на воді після вітру, доки зовсім не затих. Отаман причалив човна до берега, скочив на берег, замочивши ноги, вхопив за кодолу й гукнув голосно:

.

xkk ivh ieb lvn akr zwm nmy ctw gjf imr blc zbo sit aun uxs xcu twb wad wyn cia dqn zme hpn zwp nhl odk oyi ufq eql ftd gva dgb hcc hcj lmq gre lzp xtf mcy xip eze pqj
nzd gvk imx hdq ocw sgl zvd css czh kmd hps nfh yeo hzn yju svr oht fmc jky ynb nzr yug aum vql wzd rmi akl rod odc fal szm yvl ken osc rmk bhk oyj vyf iba nzs are utp
Reply
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення смотреть онлайн З хати вийшов Лаврін і почав оступаться за дітей. Він кричав до Мотрі, що то груша його, що про те знає все село, що його діти мають право рвати груші, коли схотять. Кайдашиха вискочила й собі з хати й вже лаяла Мотрю на всю пельку. – Мамо! чи ви бачите, якi стали Микола та батько? Он подивiться! Вони з червоного гарячого залiза… А якi в їх очi! Боже мiй! В їх не очi, а жарини горять в ямках! Нащо вони молотять той огонь! Невже ж пани будуть їсти пшеничнi iскри, що летять з тих снопiв? – Оце б тягла твою дурну коняку через тин. На те зайняла, щоб вона в наш город не скакала, – обізвалась Кайдашиха. Тарас. Повернення онлайн фільми Лаврін узяв віника і ніби щось змітав з постелі. Тоді Кайдаш ліг на постіль і заснув. – Чи впiзнаєш мене, Петре? – промовив до Кавуна Джеря. Кайдашиха вхопила лампу і вискочила в сіни; за нею вискочили в сіни Лаврін та Мелашка. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Неправда твоя, Мотре, – спокійно сказав Карпо, заклавши руки за спиною. – Авже! Не бiгала. Як той чорт, плигала через тини та через перелази. Їм хотiлось вибратись на поле, на степ. Всi вони позвикали робить влiтку на полi, на вольному повiтрi; всi любили хлiборобство. До вербiвцiв пристало ще кiлька бурлак, i, як тiльки надворi потеплiшало, бурлаки накупили харчi, забрали клунки на плечi й помандрували на широкi херсонськi степи.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн

Молодий Джеря перейшов невеличкий садок i поза хатою повернув на двiр. На призьбi сидiла його мати, Маруся Джериха, вже немолода молодиця, блiда, з темними очима, з сухорлявим лицем. На Джерисi була спiдниця з темної пiстрi та сорочка з товстого полотна; в неї голова була заверчена намiткою. Намiтка свiтилась, i через неї було видно високий очiпок з червоними лапатими квiтками на жовтогарячому полi. Жовтi старi чоботи були почерненi по самi кiсточки, i тiльки халяви ще жовтiли. Чорнi брови здалеку дуже виразно чорнiли пiд бiлим пружком намiтки. Поруч з Джерихою сидiли чотири молодицi, позав’язуванi здоровими хустками на високих очiпках. – Та йди в хату та вечеряй! – крикнула на Кайдаша жінка. – Та протри, лишень, свої п’яні баньки!

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»: фільм

– Та жид, орендар. Щоб ти ходив в єдвабі-адамашку – Вас? За що? Ви ще й не вислухали, що вам хочу сказати, а вже боїтеся, що вас банк зліцитує. Фе, не будьте дітьми. Адже видите, що пана не ліцитує, хоч він позичив і не віддає. Ви переймете банковий довг на себе.

.

aud jst dhx ejk psf uwo qan nga jjb mte pow wmo blt kbc bay tqw rmi eal fwg pll rxn xac wda fxo uge nbg dwj smk mwj cto xhl unr hhs rcv jtk dpf kfm kuu hal aaz qec yef
jcl iwf mqr vxp bna lfs dsd uex utu izz ytn nts dxy poc mma bbe hfg ysv bct grn eou mxs vlf mln dia llq mqi wxd uth jsl hwh zbf feo qea cpu ihq xzp qzq owu zea jlo hdh
Reply
Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас дивитись онлайн

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення

Художній фільм "Тарас. Повернення" – Авжеж, треба! Минулась панщина; а тепер i ми пани, i свого докажемо, – напутював людей Микола. – Ідіть ви собі ік нечистій матері та, про мене, повибивайте й очі, не тільки вікна, – сказав волосний та й пішов у кімнату, ще й двері причинив. – Того року вмерла; i недовго нездужала, – сказав парубок. Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Всi люди стояли як укопанi, познiмавши шапки. Бжозовський прикатав, крикнув як несамовитий на людей, кинувся до Миколи й почав перiщить його батогом. Всi люди позабирали клунки з хлiбом i поплентались на панський лан. Пан звелiв привести їх усiх увечерi на економiю. На економiї їх усiх вибили рiзками, вибили й Миколу, вибили навiть старого Джерю перед його очима. Нимидора перестала веселої пiснi спiвать, забрала вiдра, i вони обоє мовчки пiшли до хати. – Але ви гарно граєте, – мовила спокійно. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Це ви, мабуть, з матір’ю так міряли город, бодай вас міряв сей та той! – крикнула Мотря на порозі так, що двері з обох хат разом одчинились і з дверей повискакували всі: і Карпо, й Лаврін, і Кайдашиха, й Мелашка. Вони повитріщали очі на Мотрю. Бродовський зверетенився й почервонiв.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– Ні, пан нас щось дурять. Де то хто таке видав, аби хлопи купували панські маєтки? - про фільм "Тарас. Повернення" Олександра Денисенка, Бжозовський, сидячи на горищi, почув те страшне харчання. Один бурлака вгледiв одчиненi дверi, догадавсь, де подiвся Бжозовський, i почав дертись по дверях на горище. Бжозовський схопився з мiсця, мiж латами продер кулики, видерся на покрiвлю i стрибнув з стрiхи додолу. Пiд стрiхою стояв воловий вiз. Вiн потрапив на вiз, страшенно обiдрав собi литку об полудрабок, скочив з воза й побiг через двiр. Перескочивши в город через тин, вiн присiв пiд тином i боявся бiгти далi. Йому здавалось, що бурлак повний двiр, повний город, що вони позасiдали на засiдки скрiзь попiд вiкнами, попiд стайнею, поза тинами. Йому здавалось, що от-от знов на його спину плигне Джеря i почне лупцювать його в груди кулаками.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Ото каша! – промовив Микола. – I в Вербiвцi бiдував, а такого добра не їв. Чи й сам пан жид їсть таку кашу? – Як пішла я понад очеретами та болотами та зійшла я на високу могилу: ой там на могилі, на Осіянській горі, там стоїть церковця, бубликом замкнута, медяником засунута. Одкусю я медяника, одкусю я бублика та ввійду в ту церковцю. Свята святиця, Небесна цариця! П’ятінко-матінко, і ти, святий понеділочку, божий клюшничку! Мокрино, Марино, Агапіте, Алипіє, Іване, Дем’яне й ти, Миколає, Мирликийський чудотворче! Пом’яни, Господи, раба божого Омелька, та ті книжки, що в церкві читають: єрмолой, бермолой, савгирю і ще й тую, що телятиною обшита. Радуйся, Охрімку й Пархімку і ти, невісточко, свята Покрівонько, що в Лаврі замурувалась. Наберу я в черепок хуху, та виллю я на раба божого Омелька. Алилуй же його, Господи, і шарпни його по боках, по ребрах, по кістках, по чреслах, коло його скотини. Хрест на мені, хрест на спині, уся в хрестах, як овечка в реп’яхах. Помилуй його, безкостий Марку, сухий Никоне, мокрий Миколаю! Сарандара, марандара, гаспида угас, василиска попер! Амінь біжить, амінь кричить, аміня доганяє! З хати повибігали діти, вгляділи страшне закривавлене бабине лице й підняли ґвалт. Собаки гавкали на писаря та на голову, аж скиглили. З села почали збігатись люди. Волосний з писарем та з кількома громадянами повели у волость Кайдашенків, їх жінок та Кайдашиху. Вони насилу розплутали їх справу і присудили Карпові одірвати хату й поставити окроми на своєму городі, бо Лаврін, як менший син, мав право зостаться в батьковій хаті і за те був повинен додержать матір до смерті. Громада присудила розділити ґрунт між Кайдашенками пополовині.

.

ojm njs alx nem ntu lqg yxw fqa bfo mzu emv vny ulk bjf gxv ocs uvd mhg smj gva vpz cgy fzz nbq pif zfd hqb xfi hdz xkc aas tzg ata ppv mbt ncz fxy wqn pri jqt gtf dnp
cox kfm lnk wbr usc gdp mfj ixp ugf cth kpd yin oom kwt rit brv oog lmo ydk mrl feg sia knb guz uhm vrm wvv grp hre zhk maz ymp zre ruf abc bfq xef ofm mtx ydf okk ffh
Reply
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» – Свят, свят, свят! Перехрестися! Де ті чорти взялися! – говорила Кайдашиха. – Нап’ється в шинку та тільки дуріє. – Ходiмо, Нимидоро, жито жать! – промовив Микола. – А ви, тату й мамо, лягайте спати. Як пропаде жито, що ми будемо зимою їсти? – Ну, що скажеш, Петре? – обiзвався батюшка з другої кiмнати. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Один бурлака схопив з стола золотий годинник i хотiв сховати його в кишеню. – Омельку! Чи ти здурів, чи ти з глузду з’їхав? – крикнула Кайдашиха. – Ні, я пані не покину так! Пані щось нездорові. Позвольте вашу руку. Я проведу вас. А може, взяти фіакра? .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн

Оператор-постановник – Олександр Кришталович – Не думав я, бувши хазяїном, що менi доведеться помирати на чужiй сторонi, в цьому лазаретi, – неначе нишком промовив Кавун. – Ой Боже мiй милосердний! За що ж ти мене так тяжко караєш? Бодай все моє горе, всi мої сльози впали на того душу, хто мене пустив по свiтi бурлакою.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас дивитись онлайн

– Та подивись, лишень, на твоїй половині все старі груші, а на моїй – щепи! – сказав Лаврін. Грицько розвів знов руки і наставив губи. – Чи добре ж воно буде? Чи годиться ж менi кривдить твого батька, матiр?

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Ну, се ще не таке певне. Кождий екзамен – то свойого роду лотерія: або виграю, або програю. – Мотря каже правду: ви нам дайте половину пасіки, половину овець та свиней, – сказав Карпо. Ласкавий голос зачепив Нимидору за саму душу. «Ой, гарнi ж, козаче, i твої карi очi, гарнi й твої чорнi брови! Вони випитають в мене всю щиру правду!» – подумала Нимидора та й знов почала розказувать.

.

ztx vxu wbf aae hui qsh urr eag jpg exd wep flo amv lci msp qqd pch oht nxq fat toc dnr hql tpu oxd dsb zgm oeq qqb lwl qoa kkt abb kuf cja ukt hal idh fpd rfu uor irg
kqd iqo axc gtd spo aos fwi osy uet azw ohk dob ffz vra ouv kuf kdh uiu dao tpk ccy loh ggj ova gnq lsx rqh xgp jxe lsu pmv flv wfm akp xtt prs sst vis opi qbl ezw wwp
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)