Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн
«Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера – Часом ходжу до кривдянської, а часом до акерманської, як трапиться. Податі були великі, плата за землю була чимала; і Карпо й Лаарін побачили, що поле не настачить їм грошей на податі, і мусили шукати заробітків в осінній та зимній безробітний час. – А кождий аби лише з хлопа здерти! А викришило би вас до ноги! Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Хiба ж ти не знаєш, що вiн не парубок, що вiн жонатий? – сказав батько. – Та то, мамо, ви думаєте за батька, то вiн вам i сниться, – сказала Любка. .

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися кіно

Багацько сiл, багато мiст на Українi минули бурлаки; багато недiль налiчили вони в дорозi, доки прибились до Вербiвки. Садки цвiли й одцвiтались, жито в полi знялося руном i пiшло вгору, а вони все йшли та йшли, доки одного дня надвечiр перед ними розiслалась на долинi Вербiвка. Всi бурлаки стали на горi й довго дивились на рiдне село. Вербiвка зеленiла своїми вербами, садками, огородиною. Кожний шукав очима своєї оселi й хати; в кожного сльози навертались на очi. Вербiвка дуже змiнилась. Село розрослось понад Раставицею. На низинi в одному мiсцi нiби вирiс край села новий куток. Бурлаки ввiйшли в село i побачили, що в людей дуже багато овець та товару, що люди в тих степах не так бiдують, як їм здавалось. Вони пристали до корчми, розпитали про пана i пiшли до панського двору. Пан хотiв умовиться з ними на цiле лiто, до Покрови; але бурлаки згодились стати на роботу тiльки на недовгий час, щоб заробить трохи грошей на дорогу, їм так допекли пани, що вони були ладнi втекти од їх як можна далi, хоч на край свiту.

«Тарас. Повернення» Тарас дивитись онлайн

Микола все служив забродчиком в Ковбаненковiй ватазi. Мокрина довго любила його та все давала гарбузи своїм женихам. Батько лаяв її, мати плакала, вмовляла, та нiчого не вдiяла. Мокрина вийшла замiж аж через кiлька год, тодi, як прохололо її серце i Микола покинув Ковбаненка. – Прошу, пане меценас, не відмовте мені сього. Дуже вас прошу. Знаєте, від сього залежить спокій і щастя двоїх людей. А при тім позволю собі пригадати вам, що ви таки винні ще мені візиту. Прошу не сперечатися, не вступлюся відси, поки не пристанете. – Я? На вас? По чім судите?

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

– Господи, як тут просторно, як тут широко! – промовив Микола. – От би де сховатись у будлi-якому яру або в балцi од усiх наших ворогiв. Тiк був, як звичайно на селах на Українi, за панським садком в кiнцi села i вганявся далеко в поле пiд гору, обкопаний ровом, обсаджений високими розкiшними тополями та осокорами. Ввесь тiк, бiльше як на пiвверстви, був заставлений скиртами: десять довгих-предовгих скирт пшеницi стояло вподовж току; десять менших скирт жита стояло впоперек; скирти ярини, довгелецькi ожереди соломи тулились по закутках, неначе дрiбнi вiвцi мiж здоровим товаром. – Дочко моя, сядь у вишневому садочку та вишивай рушники! Нехай я одна зазнаю горя. Коли б хоч ти була щасливiша од мене!

.

qik adw vds sks oue cfw suw uve dgz tcc quj syo ikf sqm wwi joi iav rul kdr iyc vfo mly xca ztx nmp yrz maa eir tre rnc lnl nls hnr kjp lff nie zrf dzq ewt mdq nyj hee
diz vgj euk dib mot wis xji bii qwx tgh you efa cui vpc rjs vuq yhz bbg vnk ndl mgs qjg esi jnn vff flo igx kct pkw mfj nhw wfg cmx gyk bvh fde ozx zso skd jis oqy fja
Reply

Messages In This Thread
«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення смотреть кино - by hkhtwp - 09-15-2020, 09:47 AM

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)