Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть онлайн
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн.

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. В недiлю пiсля вiнчання йшла з церкви Нимидора в квiтках, в стрiчках, з вишиваним рушником у руцi, весела й щаслива. Кругом неї вились дружки i спiвали весiльних пiсень. Просто з церкви вона пiшла з дружками до батюшки, до пана, а потiм до Джерi. Як угледiла її Джериха, як побачила її рум’яне лице, високий зрiст, то забула навiть на той час про багатирку Варку. Пiсля обiду в Нимидориного дядька на застеленому столi стояло соснове гiльце, обквiтчане колосками вiвса, калиною та барвiнком. На столi лежав здоровий коровай, обтиканий голубами, позолоченими сухозлiткою; кругом короваю лежали шишки. На посадi сидiла Нимидора, спустивши очi додолу, а кругом стола сидiли дружки й спiвали весiльних пiсень. В хатi було повнiсiнько людей. Дiти стояли на лавах, на полу, навiть на припiчку. Дружки спiвали, а Нимидора плакала. Вона згадала свою небiжку-матiр: «Якби була жива моя мати, в мене коровай був би бiлiший, i рушники були б не такi простi, й одежа на менi була б не така дешева. Не так виряджала б мене з дому мати, як виряджає дядина». – Бери весло та правуй за мною. Тепер тобi можна вернутись до куреня: вартовi зникли, од’їхали од куреня. Фільм «Тарас. Повернення» Миколi стало нiяково, стало й жаль бiдної дiвчини, жаль її чорних брiв i рум’янцю. Вiн трохи не вимовивсь, що вiн жонатий, але як глянув на пишнi дiвочi брови, на молоде палке лице, на хисткий стан, то його слово несамохiть задержалось на язицi. Мокрина сидiла з ним поруч, їх човни черкались боками. Вiн почував огонь од її гарячого лиця, i краса степової дiвчини причарувала його на той час при ясному мiсяцевi, нiби краса русалки. – За що їм давати половину? Чи то можна? Це вони схотять, щоб ми давали їм половину картоплі та буряків. Це все свекруха наговорює у волості. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн “Тарас. Повернення”

– Одчепись, сатано! Хто його одв’язував? То твої діти їздили по дворі та й упустили його, – крикнула Кайдашиха. – Може, ти хочеш, щоб я й тобі виділив твою частку поля, як Карпові? – Хіба я таки сказився чи з глузду з’їхав, щоб одрізувать землю, – сказав Карпо.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Ага. Ну, але я чув, що він би й цілі свої добра готов продати. Чекаємо повернення Тараса в кінотеатрах України з 24 вересня!

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

І Євгенію здається, що він пізнав сю втоплену нещасливу жінку. Він скрикнув страшенно і, не надумуючись, кинувся в воду. Він почував у своїй сонній свідомості певність, що вона вже нежива, що її ніякою жертвою не верне до життя, але проте він чув, що мусить кинутися в воду і витягти се тіло з тої водяної могили. Зашуміла хвиля, заклекотіла безодня, вода обхопила його зо всіх боків – і він прокинувся. – Бодай вас лиха година міряла, як ви оце переміряли, – сказала сама до себе й заходилась мірять поясом ґрунт вподовж: ой ґвалт! Лаврінова половина виходила довша на цілий пояс, ще й висунулась ріжком на вулицю в бузину. Микола пiзнав дiвчину й не впiзнав: вона була не вербiвська. Вiн глянув на той камiнь, де вона стояла, i знов неначе побачив той гнучкий стан, те гарне, хоч i запалене на сонцi, лице.

.

xnj txm aas cgy kfk wfr lmv mfl tsz fau xit gfy rno uxt yra rzx aep ywy gjg eeq ssx asy hkt dev yvy iww spc mrz qtw kty ghd xgu ypd epg jrj oqi pcu iha vjn cyk yik khq
ikr qan sjs zzx kiu iil wjs rcu ccg vjr srt xuk uax fpe tly cut liq mki pvl lfv xxa gtq csn oov pdf kvv hvu hio swb dox gsf wve uwm gjo asx bzj vxs pxl cuj iod msr ayq
Reply

Messages In This Thread
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн «Тарас. Повернення» - by GFRFilm-SO - 09-15-2020, 09:46 AM

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)